
Duszpasterstwo Młodzieży KADOSZ to wspólnota uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, licealnych. DM to czas poznawania siebie, dzielenia się doświadczeniem, wartościami.
Spotkania DM są różnorodne, by każdy mógł odnaleźć we wspólnocie coś dla siebie. Spędzamy czas na formacji, ewangelizacji, z Biblią w ręku oraz przy dobrym jedzeniu oglądając filmy z konkretnym przesłaniem.
Nasze cotygodniowe spotkania są podzielone tematycznie:
Duszpasterstwo Młodzieży KADOSZ spotyka się co tydzień w każdy piątek o godz. 19:30 w sali multimedialnej na plebanii
Zapraszamy na naszą stronę Duszpasterstwa Młodzieży na Facebooku, gdzie znajdują się zawsze aktualne wydarzenia, relacji i zaproszenia.
Jeżeli poszukujesz młodych ludzi, którzy żyją konkretnymi wartościami, jeżeli pragniesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, jeżeli chcesz zobaczyć młody, tętniący życiem Kościół, jeżeli szukasz Boga, chcesz pogłębić swoją wiarę to Duszpasterstwo Młodzieży KADOSZ jest wspólnota właśnie dla Ciebie!