PRZYGOTOWANIE DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ

Banak Bartłomiej
Bańka Iga
Bednarski Marcel
Bekała Nikola
Bortko Dominika
Butienko Oliwia
Butrymowicz Szymon
Cecielski Damian
Cywińska Oliwia
Chmielowski Kamil
Czaja Piotr
Czebieniak Kacper
Czepułkowski Szymon
Dąbrowska Hanna
Dolasiński Adrian
Dymicka Paula
Dziędzioła Dominik
Dziuda Szymon
Filipowska Marta
Furowicz Katarzyna
Ganusiewicz Julia
Hnatejko Adrian
Janic Kacper

Jankowski Kacper
Kasprowska Zofia
Kiedel Julia
Kiełbasa Rafał
Kloc Julia
Kluska Bartosz
Kocieł Maksymilian
Korkuś Hanna
Kozioł Eryk
Kozdraś Natalia
Kraska Szymon
Krzyżański Martin
Kucuk Zofia
Kuczyński Przemysław
Kulewicz Michał
Ludwig Artur
Marcinowska Nikola
Masłowski Albert
Mazurek Klaudia
Mejer Nikola
Mejer Oliwia
Michalski Franciszek
Mikołajczak Mateusz
Mikulewicz Tymoteusz

Mikus Jan
Myślikowski Szymon
Nieglujewicz Julia
Olearski Mikołaj
Osiatycki Wojciech
Oszczęda Paweł
Owsiannik Natalia
Palica Magdalena
Pawelski Marek
Pawlaczyk Tomasz
Piotrowski Łukasz
Pożarycka Anita
Pożarycki Krystian
Pruszyński Ksawery
Rajczakowska Milena
Rola Igor
Rosiak Marcel
Saboń Fabian
Sajko Kewin
Serafin Julia
Scheller Bartłomiej
Siczek Grzegorz
Siemiginowski Piotr

Sierpowski Marek
Skulimowska Martyna
Skulska Oliwia
Smykowski Dominik
Sobków Karolina
Sołowiej Natalia
Stefanowska Nadia
Szałowski Aleksander
Ślabska Anna
Świdnicki Krzysztof
Świerczyński Szymon
Tarnawska Urszula
Tokajuk Mateusz
Trawnik Hanna
Wielgosz Nikola
Winnik Wiktoria
Wilhelm Kilian
Wójcik Wiktoria
Zabłocka Amelia
Zagrobelny Stanisław
Zakrzewska Oliwia
Zięba Aleksandra
Zjawin Daniel
Żelaśkiewicz Maciej

Opiekun

ks. Mateusz Rycek



Od marca dzieci będą uczestniczyć 
w katechezach, które odbywać się będą 
w domu parafialnym (ul. Św. Piotra 2a)

Spotkania odbywać się będą z podziałem na IV grupy. Dla każdej grupy został wyznaczony dzień i godzina spotkania.

Jeżeli dziecko z różnych przyczyn nie może uczestniczyć w katechezie 
w wyznaczonym dniu lub godzinie, proszę wybrać inny dzień lub godzinę ale w taki sposób aby nie opuścić danego bloku tematycznego.