Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne


Jak co roku w V Niedzielę Wielkiego Postu w katedrze legnickiej rozpoczęliśmy czas świętych ćwiczeń rekolekcyjnych, które mają nas przygotować na dobre przeżycia świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszej wspólnocie parafialnej prowadzi ks. Wojciech Kapusta ze Zgromadzenia św. Michała Archanioła. Ten duchowy czas staje się również momentem przygotowania na październikową peregrynację figury św. Michała Archanioła z Gargano.

Czas jest nam dany od Pana Boga, więc warto go dobrze wykorzystać i tak zaplanować swoją pracę i obowiązku, by znalazła się chwila na słuchania słowa Bożego głoszonego podczas rekolekcji oraz pojednanie z Panem Bogiem w sakramencie pokuty.

Nauki rekolekcyjne będziemy mogli wysłuchać od poniedziałku do środy podczas Mszy świętych o godz. 12.00 i 18.30, natomiast spowiedź świąteczna została zaplanowana na środę w godzinach 10.00-12.00 oraz 16.00-19.00.

Klikając na poniższy baner zostaniesz przekierowany na szczegółowy plan rekolekcji:

 

foto: Piotr Pociejkin

 

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend

 

 

udostępnij

Warto również zobaczyć

00:00
00:00
Empty Playlist