Spotkanie wigilijne IKONY i KADOSZA


W miniony piątek odbyło się wspólne spotkanie wigilijne Duszpasterstwa Akademickiego IKONA oraz Duszpasterstwa Młodzieżowego KADOSZ.

Nasze wspólne trwanie przy jednym stole rozpoczęliśmy od odczytania Ewangelii o narodzeniu Jezusa Chrystusa oraz pobłogosławienia opłatków. Następnie nasz duszpasterz złożył wszystkim życzenia i poprosił, by każdy z nas miał świadomość w momencie łamania się opłatkiem, że dzielimy się z drugą osobą swoim życiem, by słowa, które będą wypływały z naszych ust, były pełne Ducha.

Każdy z nas zdecydowanie otworzył się na łaskę Ducha Świetego, ponieważ czas życiem nikomu się nie dłużył, a trwał ponad godzinę – wzajemne uściski, piękne słowa życzeń, czasami łzy radości można było zobaczyć na twarzy młodych ludzi. Potem nastąpiła wspólna wieczerza z potraw przygotowanych przez młodzież i studentów, kolędowanie oraz trwanie dwóch duszpasterstwa w pięknie jedności wspólnoty Kościoła.

 

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend

 

 

udostępnij

Warto również zobaczyć