Ogłoszenia na uroczystość Narodzenia Pańskiego

Ogłoszenia na uroczystość Narodzenia Pańskiego

____________________
PODZIĘKOWANIA

Świąteczny czas jest szczególną okazją, by wyrazić wdzięczność tym, którzy okazują swoje serce, poświęcają swój czas i siły dla dobra naszej wspólnoty parafialnej.

 Podziękowania dla tych wszystkich którzy włączyli się w przygotowanie Świąt. Dziękuję moim współpracownikom duchownym – księżom Wikariuszom i Wiernym świeckim: Paniom Zakrystiankom oraz posługującej w Katedrze wspólnocie „Betania”. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu Katedry do świąt; wszystkim którzy porządkowali świątynię, wykonywali dekoracje, oraz w jakikolwiek inny sposób ofiarowali swój czas i pracę. Dziękuję Służbie Liturgicznej wraz z Panem Organistą.

Dziękuję także tym, którzy wspomogli ubogich poprzez ofiarowanie darów materialnych, produktów spożywczych, a także Parafialnemu Zespołowi Charytatywnemu, który tę pomoc zorganizował. Niech Bóg wynagrodzi dobroć serca swoimi łaskami.

____________________
INFORMACJE

****

Święta Narodzenia Pańskiego obchodzimy przez osiem dni, w ramach tzw. „Oktawy”. Dzisiaj, w I dniu, na Msze św. zapraszamy jak w niedzielę o 7.30, 10.00, 11.30, 13.00, wieczorna o godz. 18.30

****

Dzisiaj dodatkowo o 18.00 zapraszamy na świąteczne nieszpory.

****

Jutro, w II dzień Świąt, czyli w święto Pierwszego Męczennika i Diakona Szczepana, Msze św. sprawujemy według tego samego porządku.

****

W najbliższą niedzielę przypada Święto Świętej Rodziny z Nazaretu. W tym dniu, w sposób szczególny zapraszamy do udziału we Mszach św. rodziny
i małżeństwa. Okazja do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich i przyjęcia rodzinnego błogosławieństwa w tym roku będzie podczas każdej Mszy św.

udostępnij

Warto również zobaczyć