II Niedziela Zwykła

  • O godz. 18.00 zapraszamy na wieczorną modlitwę Kościoła – nieszpory. Przypominamy, że w każdą niedzielę o 7.00 sprawujemy Katedrze także Jutrznię
  • Ksiądz Biskup Legnicki zaprasza na celebracje Słowa Bożego, które są okazją do głębszego przeżycia Liturgii Słowa podczas niedzielnych Eucharystii. Celebracje odbywają się w kościele Najśw. Serca Pana Jezusa w każdą II i IV środę miesiąca o godz. 19.30. (najbliższa 25 stycznia). Serdecznie zachęcamy do udziału.
  • Dzisiaj przypada III niedziela miesiąca, zatem dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. o 16.00.
  • Po Mszy św. można kupić płyty z nagraniem utworów w wykonaniu Pań Nadziei Brońskiej i Mariny Towarnickiej z Białorusi, który wykonywały śpiewy podczas Mszy św. Będzie to forma wsparcia naszych Rodaków mieszkających na Białorusi.
  • Ze względu na małe zainteresowanie, noworoczny bal parafialny się nie odbędzie.

INFORMACJE DOTYCZĄCE WIZYT DUSZPASTERSKICH W DOMACH NASZYCH PARAFIAN:

Wizyty duszpasterskie rozpoczną się od jutra i będą się odbywały przez cały tydzień z wyjątkiem niedziel. Od poniedziałku do piątku od 15.30; w soboty natomiast od 11.00 z przerwą od 14.00 do 14.30.

Dokładny plan z numeracjami odwiedzanych domów przy poszczególnych ulicach podany jest w gablotach oraz na stronie internetowej Katedry. W razie potrzeby służymy informacją także w zakrystii lub w kancelarii.

Plan „kolędy na najbliższy tydzień – KLIKNIJ TUTAJ

udostępnij