Ogłoszenia duszpasterskie na 4. Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 4. Niedzielę Zwykłą
  • Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, zmiana tajemnic różańcowych odbywać się będzie zawsze w II sobotę miesiąca, po Mszy o godz. 9.00. Zatem wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy w najbliższą sobotę o godz. 9.00.
  • Za tydzień, jak zwykle w II niedzielę miesiąca, o godz. 16.00 sprawujemy w Katedrze Mszę św. trydencką.
  • Duszpasterstwo Akademickie zaprasza studentów na kolejne spotkanie z cyklu „Odkrywanie życia”, które odbędzie się w czwartek o godz. 20.30.
  • Wszystkich, którzy zapisali się na charytatywny bal karnawałowy prosimy o uregulowanie kwestii finansowych, koniecznie do najbliższego czwartku (7 lutego) oraz o odebranie w zakrystii lub kancelarii „biletów wstępu”. Jednocześnie zwracamy się do osób, które prowadzą jakąkolwiek działalność gospodarczą a także do osób prywatnych o rozważenie możliwość zasponsorowania nagród na licytację i loterię fantową, z których dochód będzie w całości przeznaczony na rehabilitację 4-letniego Michałka. Wszelkich informacji udziela ks. Robert.
  • W ramach pokazu na zamówienie, tym razem w najbliższą sobotę (9 lutego) o godz. 10.00, w kinie Helios odbędzie się seans filmu z przesłaniem religijnym pt. „Doonby. Każdy jest kimś”. Film opowiada historię tajemniczego włóczęgi, który pojawia się wśród mieszkańców małego miasteczka, odmieniając ich życie. Cena biletu 13 zł.
  • Parafia pw. Św. Joachima i Anny (przy Al. Rzeczypospolitej) zaprasza na „Seminarium Odnowy Życia”. Spotkania odbywają się w czwartki o godz. 18.00 w tamtejszym kościele.
  • Pani, która zamówiła intencję Mszy św. na 25 maja, o godz. 12.00 proszona jest o kontakt z księdzem proboszczem w zakrystii.
udostępnij

Warto również zobaczyć