Ogłoszenia na 11. Niedzielę zwykłą

Ogłoszenia na 11. Niedzielę zwykłą

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w triduum ku czci Serca Pana Jezusa. Zawiązała się wspólnota wynagradzająca Bożemu Sercu – Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa. Informacje na ten temat można znaleźć w ulotkach wyłożonych obok kaplicy adoracyjnej. Zainteresowanych odsyłamy do ks. proboszcza.

****

Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00.

****

We wtorek (15.06.), podczas Mszy św. o 18.30, odbędzie się uroczystość bierzmowania, do którego przystąpi 35 młodych osób z naszej wspólnoty parafialnej. Kandydatów polecamy modlitwie całej parafii.

****

W najbliższą sobotę podczas Mszy św. o godz. 12.00 Ksiądz Biskup Legnicki Zbigniew Kiernikowski będzie obchodził złoty jubileusz święceń kapłańskich. Spodziewamy się przybycia do katedry księży biskupów naszej Metropolii, duchowieństwa diecezjalnego i zakonnego, osób konsekrowanych, przedstawicieli władz państwowych i samorządowych i wielu innych gości. Prosimy o modlitwę w intencji naszego Pasterza.

****

W czwartek (17.06.) obchodzimy wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, którego relikwie przechowujemy w Katedrze.

****

W sobotę przypada 19 dzień miesiąca, zatem o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa połączone z nabożeństwem czerwcowym.

****

Dzisiaj o 16.00 sprawujemy w katedrze dodatkową Mszę św. w klasycznym rycie rzymskim.

****

Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o dzisiejszej niedzieli inwestycyjnej.

****

Kancelaria parafialna jest czynna we wtorki o 15.30 do 17.00 i w soboty od 11.00 do 12.00.

 

udostępnij

Warto również zobaczyć