Ogłoszenia na 32. Niedzielę zwykłą

Ogłoszenia na 32. Niedzielę zwykłą
– Jutro Święto Narodowe – 101 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Na Msze św. do Katedry zapraszamy tak jak w niedzielę, z tym wyjątkiem, że nie będzie Mszy św. o 13.00. Msza św. za Ojczyznę pod przewodnictwem Księdza Biskupa Legnickiego, z udziałem Parlamentarzystów, Władz Miasta i służb mundurowych będzie sprawowana o 10.00.
– Nabożeństwa wypominkowe odbywają się w Katedrze codziennie o g. 17.30, zgodnie z planem podanym na odwrocie kartek wypominkowych.
– Dzisiaj o 16.00 sprawujemy dodatkową Mszę św. w klasycznym rycie rzymskim.
– Starszą młodzież oraz studentów, którzy chcieliby rozwinąć w sobie talenty aktorskie zapraszamy na cotygodniowe spotkania, które poprowadzi pan Mateusz Krzyk, aktor legnickiego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej. Pierwsze, najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek o godz. 19.30  
– W czwartek o 20.30 zapraszamy na kolejne spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego. Tym razem będzie to spotkanie z cyklu LUSTRO, na temat: „Jak mówić i myśleć o sobie dobrze”, poświęcone budowaniu relacji i poznawaniu siebie. Serie spotkań poprowadzi pani Aneta Rams – terapeuta NEST, teolog, anglista, specjalista ds. komunikacji i wychowania.
– W przyszłym roku, od 23 do 30 sierpnia, planujemy zorganizować ośmiodniową pielgrzymkę do Medugorje z pobytem także nad Adriatykiem w Chorwacji. Koszt 750 zł i 230 euro. Bliższe informacje u ks. proboszcza oraz na informatorze w gablocie. Pozostało jeszcze 15 wolnych miejsc.
– Nadal trwają prace restauracyjno – konserwatorskie przy ambonie katedralnej. Dziękujemy za każdą ofiarę przeznaczoną na ten cel.
udostępnij

Warto również zobaczyć