Ogłoszenia na 5. Niedzielę zwykłą

Ogłoszenia na 5. Niedzielę zwykłą

Dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy na wieczorną modlitwę Kościoła – nieszpory. Przypomnimy także, że w każdą niedzielę o godz. 7.00 Służbę Bożą w Katedrze rozpoczynamy jutrznią.

****

W czwartek, 11 lutego, we wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Na Mszę św. i modlitwę za chorych zapraszamy do Katedry o godz. 12.00. Sakramentu chorych udzielamy wyłącznie na indywidualną prośbę.

****

W tym tygodniu przypada II czwartek miesiąca, zatem o 19.15 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z udziałem rodzin „Odpoczynek przy Sercu Jezusa”. Zachęcamy także do codziennej prywatnej adoracji Chrystusa obecnego w Eucharystii w kaplicy adoracyjnej.

****

W przyszłą niedzielę o 16.00 sprawujemy w Katedrze dodatkową Mszę św. w klasycznym rycie rzymskim.

_______________________________________________________________

 Prośba o pomoc.

W minionym tygodniu otrzymaliśmy rachunek za energię zużytkowaną w Katedrze za okres trzech ostatnich zimowych miesięcy, łącznie z wyrównaniem za ubiegły rok. Po ostatnich podwyżkach energii musimy zapłacić 10.268 zł. Ponadto do zapłaty jest rachunek za ogrzewanie gazowe Katedry w wysokości 8.432 zł. W sumie kwota do zapłaty wynosi 18.700 zł. Przy poważnie obniżonej składce na tacę jest to dość duży problem finansowy dla parafii. Zwracamy się zatem z wyjątkową prośbą o pomoc w tej kwestii.

 

udostępnij