Ogłoszenia na 5. Niedzielę zwykłą

Ogłoszenia na 5. Niedzielę zwykłą

W najbliższy piątek 11 lutego obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to równocześnie Światowy Dzień Chorego. Za wszystkich chorych będziemy się modlić zwłaszcza podczas Mszy św. o 12.00. Jeżeli ktoś z chorych pragnie przyjąć sakrament namaszczenia podczas Mszy św. w piątek, koniecznie powinien to odpowiednio wcześniej zgłosić w zakrystii. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie do czwartku.

****

Dzień 11 lutego to także 16 rocznica święceń biskupich Księdza Biskupa Legnickiego Andrzeja Siemieniewskiego. Naszego Pasterza polecamy serdeczniej pamięci modlitewnej. Mszę św. w intencji Księdza Biskupa będziemy sprawowali w Katedrze, która jest Jego kościołem, w piątek o godz. 18.30. Zapraszamy do modlitwy.

****

W tym tygodniu przypada II czwartek miesiąca, zatem o 19.15 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu „Odpoczynek przy Sercu Jezusa, z indywidualnym błogosławieństwem. Serdecznie wszystkich zapraszamy zwłaszcza małżeństwa i rodziny. W czasach tak bardzo niespokojnych doświadczenie rzeczywistej obecności Chrystusa usuwa lęk i przynosi pokój serca. Zapraszamy.

****

Diakon Artur Jaguszczak, kończy roczną praktykę duszpasterską w naszej parafii i rozpocznie ostatni etap przygotowania do święceń prezbiteratu. Serdecznie dziękujemy Diakonowi za posługę w naszej wspólnocie i zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji, w najbliższą niedziele o godz. 10.00.

****

W tym roku kończy się kadencja Rady Parafialnej. Ponieważ 6 marca br. odbędzie się w naszej parafii wizytacja kanoniczna, jest to dobra okazja, aby Ksiądz Biskup zatwierdził nowy jej skład. Już teraz dziękujemy dotychczasowym członkom Rady, a wdzięczność wyrazimy także podczas wizytacji. Natomiast ks. Proboszcz prosi, aby ci z Państwa, którzy chcieliby wejść w skład nowej Rady Parafialnej zgłosili swoją kandydaturę do 20 lutego br.

 

 

Photo by Zoltan Tasi on Unsplash

udostępnij

Warto również zobaczyć