Ogłoszenia na 6. Niedzielę zwykłą

Ogłoszenia na 6. Niedzielę zwykłą

W poniedziałek, 14 lutego, obchodzimy święto Apostołów Słowian św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.

****

W sobotę przypada 19 dzień miesiąca zatem wraz Bractwem św. Józefa zapraszamy o g. 18.00 na nabożeństwo do św. Józefa.

****

Katecheza przygotowawcza do bierzmowania dla kandydatów z klas VII odbędzie w poniedziałek o godz. 17.15 w katedrze.

****

Osoby dorosłe zapraszamy na katechezę pod nazwą „Wspólnota 120”. Spotkanie przeznaczone są dla wszystkich osób pełnoletnich: kobiet, mężczyzn, małżeństw i wszystkich chętnych. Najbliższe spotkanie zaplanowane jest na 15 lutego (wtorek) o godz. 20.00 w domu parafialnym. Wszystkich, którzy dysponują czasem zapraszamy już o 18.30 na Eucharystię oraz półgodzinną adorację Najświętszego Sakramentu, po której przejdziemy do domu parafialnego. W tym miesiącu porozmawiamy o wierze. Temat katechezy: „Człowiek odpowiada Bogu” 

****

Ponawiamy informacje dotyczącą Rady Parafialnej:

W tym roku kończy się kadencja jej. Ponieważ 6 marca br. odbędzie się w naszej parafii wizytacja kanoniczna, jest to dobra okazja, aby Ksiądz Biskup zatwierdził nowy jej skład. Już teraz dziękujemy dotychczasowym członkom Rady, a wdzięczność wyrazimy także podczas wizytacji. Natomiast ks. Proboszcz prosi, aby ci z Państwa, którzy chcieliby wejść w skład nowej Rady Parafialnej zgłosili swoją kandydaturę do 20 lutego br.

****

Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o dzisiejszej II niedzieli miesiąca, tzw. inwestycyjnej. Korzystając z okazji informujemy, że nowy system wyświetlania tekstów powinien być gotowy na koniec lutego. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy wsparli te inwestycję ofiarą pieniężną.

 

udostępnij

Warto również zobaczyć