Ogłoszenia na 7. Niedzielę zwykłą

Ogłoszenia na 7. Niedzielę zwykłą

Dnia 11 czerwca br. w Archikatedrze Wrocławskiej odbędzie się uroczystość beatyfikacji Służebnic Bożych Elżbietanek: S. Paschalis i dziewięciu Towarzyszek, które poniosły śmierć męczeńską z rąk żołnierzy Armii Czerwonej w 1945 r. Z tej okazji w najbliższą niedzielę będziemy gościć w naszej Katedrze Siostry Elżbietanki, które przybliżą nam kandydatki na ołtarze.

****

Tak się składa, że we wtorek 22 lutego, gdy obchodzimy święto Katedry Apostoła Piotra, wypada także ostatni wtorek miesiąca. Zatem czcicieli
św. Rity zapraszamy na nabożeństwo o godz. 18.00, natomiast czcicieli św. Michała zapraszamy na nabożeństwo anielskie w tym dniu o g. 19.15.

****

W sobotę natomiast (IV miesiąca) o godz. 9.00 zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Strażniczki Naszej Nadziei i Mszę św. sprawowaną przy ołtarzu przed Obrazem Matki Bożej z Nadwórnej.

****

Studenci oraz młodzież z Ruchu Światło Życie zaprasza na uwielbienie Najświętszego Sakramentu, które odbędzie się w piątek (25 lutego) o godz. 19.15 (po Mszy św. wieczornej)

****

Kolejna katecheza dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.15 w katedrze.

****

Duszpasterstwo Akademickie IKONA zaprasza na spotkanie z cyklu WIARA w najbliższy czwartek (24.02.), o godz. 20.00 do sali w domu parafialnego.

****

Chrześcijański Klub Filmowy ICHTHYS, zaprasza na film pt. „Ciotka Hitlera”, opowiadający jedną z wielu wojennych historii Polaków, którzy ratując Żydów, narażali życie swoje i swojej rodziny. Projekcja odbędzie się w kinie PIAST, w sobotę 26 lutego o godz. 14.00. Cena biletu 14 zł.

****

Wspólnota WOJOWNICY MARYI zaprasza mężczyzn na różaniec w intencji Ojczyzny, w rocznicę utworzenia Konfederacji Barskiej. Modlitwa odbędzie się w poniedziałek (21 lutego) pod pomnikiem Jana Pawła II; początek 19.30.

 

 

Photo by Helena Lopes on Unsplash

udostępnij

Warto również zobaczyć