Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny

Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny

Dzisiaj w Niedzielę Świętej Rodziny z Nazaretu wszystkim rodzinom naszej parafii przesyłamy serdeczne pozdrowienia i zapewnienie o modlitwie, a po każdej Mszy św. udzielamy błogosławieństwa.

****

O godz. 18.00 zapraszamy na nieszpory.

****

Trwa Oktawa Narodzenia Pańskiego. Jutro obchodzimy święto św. Młodziaków z Betlejem.

****

W czwartek przypada ostatni dzień roku. W związku z obowiązującymi od jutra ograniczeniami Msza św. na zakończenie roku będzie sprawowana przez Księdza Biskupa w Katedrze o godz. 12.00. Po Mszy św. nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu i odbędzie się nabożeństwo dziękczynno-błagalne. Adoracja zakończy się ostatnią Mszą św. w tym roku o 17.00, aby uczestnicy mogli przed 19.00 dotrzeć do domu. (nie będzie zatem Mszy św. o 18.30). Podczas adoracji o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia podczas której będziemy wypraszali Miłosierdzie dla całej parafii, naszego miasta, ojczyzny i świata.

****

W piątek rozpoczynamy Nowy Rok Pański 2021 i obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, kończąc Oktawę Narodzenia Pańskiego. W tym dniu wierzących obowiązuje uczestnictwo we Mszy św. na które zapraszamy do Katedry jak w niedzielę: 7.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.30.

****

W najbliższą sobotę, I miesiąca stycznia i nowego roku, o godz. 9.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. W związku z profanacją wizerunku Matki Bożej w Gazecie Wyborczej, jaka miała miejsce w ostatnim czasie, tym bardziej serdecznie zapraszamy na to pierwszosobotnie nabożeństwo.

 

udostępnij

Warto również zobaczyć