Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny

Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny

– Dzisiaj, z okazji Święta Świętej Rodziny z Nazaretu na Mszę św. o 10.00 zapraszamy wszystkie rodziny naszej parafii. Mszy św. w intencji rodzin, ze specjalnym błogosławieństwem, będzie przewodniczył Biskup Marek Mendyk. Małżeństwa sakramentalne będą mogły odnowić przyrzeczenia małżeńskie. Serdecznie zapraszamy.

– Ostatnie godziny mijającego Roku Pańskiego 2019 proponujemy spędzić na modlitwie i adoracji. Zatem we wtorek po Mszy św. o 6.30 nastąpi wznowienie adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracyjnej. W trakcie adoracji po Mszy św. porannej odmówimy wspólnie różaniec polecając Matce Bożej opiekę nad naszą parafią w nowym roku, a o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, podczas której będziemy wypraszali Miłosierdzie dla całej parafii, naszego miasta, ojczyzny i świata. Natomiast o godz. 18.00 Biskup Legnicki będzie przewodniczył nabożeństwu dziękczynno-błagalnemu, a po nim będzie sprawował Mszę św. Serdecznie zapraszamy.

– Jedną z intencji polecanych podczas ostatniej Mszy św. w mijającym roku 2019, czyli o 18.30, będzie intencja zbiorowa za zmarłych Parafian, którzy odeszli do wieczności w miesiącu grudniu i minionym roku oraz za zmarłych polecanych jak zwykle przez wiernych. Imiona zmarłych zgłaszamy w zakrystii.

– W pierwszy dzień nowego roku 2020, na zakończenie Oktawy Narodzenia Pańskiego /w środę/, czyli w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi na Msze św. zapraszamy tak jak w niedziele: o 7.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.30. Przypominamy, że w tym dniu wiernych katolików obowiązuje udział we Mszy św.

– W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

– W piątek dodatkowa okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.30 i po każdej Mszy św. akt oddania parafii Najświętszemu Sercu Jezusa w nowym 2020 roku.

– W sobotę o 9.00 zapraszamy na fatimskie nabożeństwo wynagradzające Sercu Maryi z aktem oddania parafii Niepokalanemu Sercu w nowym 2020 roku.

– Zakończenie mijającego roku przypada w ostatni wtorek miesiąca. Ze względu na wyjątkowość tego dnia i wieczorne nabożeństwo wyjątkowo nie będzie nabożeństwa anielskiego, na które zapraszamy w następny ostatni wtorek miesiąca, czyli 28. stycznia.

– Plan wizyty duszpasterskiej na pierwszy tydzień nowego roku, od 2 do 4 stycznia, zostanie podany 1 stycznia, będzie zamieszczony na stronie internetowej parafii, wywieszony w gablocie, a ministranci jak zwykle będą dzień wcześnie zapowiadać wizytę.

 

udostępnij

Warto również zobaczyć