Prośba o przyjęcie studentów na niedzielny obiad


Z wielką radością informujemy, że w dniach od 8 do 15 lipca w naszym mieście i w naszej diecezji będziemy gościli stypendystów-studentów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Prawie 550 młodych osób z różnych miejsc Polski przybędzie do Legnicy na obóz wakacyjny. Uczestnicy tego wydarzenia będą mieszkać w legnickich szkołach, odwiedzą również parafie naszego miasta.

Do naszej wspólnoty przybędą w niedzielę 14 lipca, aby wziąć udział we Mszach świętych przedpołudniowych, zaangażować się w przygotowanie liturgii oraz podzielić się świadectwami związanymi z korzystaniem przez nich z programu stypendialnego.

Uwieńczeniem wizyty naszych młodych Gości będą spotkania z rodzinami. Serdecznie prosimy naszych Parafian, którzy chcieliby zaprosić Stypendystów na niedzielny obiad w dniu 14 lipca (niedziela), o zgłaszania się do zakrystii lub kontakt telefoniczny z parafią: 500-245-557. Do naszej parafii przybędzie około 50 osób, więc poszukujemy rodzin, które ugościłyby studentów. Za życzliwość i otwartość serdecznie dziękujemy!

 

udostępnij