Spotkanie wigilijne harcerek


W sobotę już po południu w salce parafialnej można było usłyszeć wiele radosnych głosów i zauważyć przebiegające dziewczyny pełne radości.


To były harcerki ZHR-u w Legnicy, które spotykają się regularnie zrzeszając przy okazji dziewczęta z naszej parafii. Na stole było pełno pyszności, które zostały przygotowane wraz z rodzicami, a pod choinka drobne upominki.

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od przeczytania fragmentu Ewangelii oraz modlitwy, serdecznie dziękujemy ks. Marcinowi, który wspomógł nas dobrym słowem w czekaniu na Narodzenie Pańskie. Po odśpiewaniu kolęd nastąpił czas, w którym każdy składał innym serdeczne życzenia, miejmy nadzieję, że wszystkie się spełnią. Wkrótce po tym zasiedliśmy wspólnie do stołu częstując się przysmakami. Jedzenie było obłędne, było czuć, że każdy włożył zaangażowanie i wielką część swojego serca w przygotowanie potrawy.

W trakcie jedzenie posłaniec Św. Mikołaja rozdał wszystkim prezenty, wspaniale jest uszcześliwiać innych. Po tym wszystkim odbył się apel, na którym oficjalnie został powołany zastęp dh.Angeliki działający na terenie Katedry.

Serdecznie dziękujemy, że możemy działać w takim wspaniałym miejscu. Dziękujemy ks. Marcinowi za wsparcie, a wszystkie dziewczyny zapraszamy na zbiórki. Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych świat spędzonych w rodzinnym gronie.

Czuwaj.

 

udostępnij

Warto również zobaczyć